• Total War WARHAMMER II The Warden & The Paunch Steam Kod Klucz

Symbol: KA017083P1D1
35.96
szt. Do przechowalni
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Wysyłka w ciągu 20 minut
Koszt dostawy 0
wysyłka email 0
Dostępność Mało

Oferowany produkt jest dodatkiem rozszerzającym możliwości podstawowej wersji gry, dlatego do uruchomienia wymagane jest posiadanie podstawowej wersji 

produkt na urządzenie: 

PC 

  

rodzaj produktu: 

kod aktywacyjny (kod należy aktywować na swoim koncie) 

 

platforma aktywacji: 

 Steam

 

język: 

 polski

 

sposób aktywacji: 

(Przypominamy, że zgodnie z regulaminem aktywacja z użyciem VPN jest zabroniona. To samo dotyczy gier w postaci giftów/prezentów. Wbrew zapewnieniom sprzedawców stosowanie powyższych metod może prowadzić do usunięcia gry z konta a w skrajnych przypadkach do jego blokady, dlatego nie sprzedajemy tego typu produktów.) 

 

Pozostałe informacje:

Wszystkie oferowane produkty będą działały w Polsce. Nie gwarantujemy, że będą działały poza granicami kraju. O tym decyduje producent/wydawca gry.


Zdjęcia są poglądowe i nie są wiążące. Jeśli zdjęcie nie odpowiada opisowi oraz tytułowi oferty to proszę się nim nie sugerować (np. w sytuacji gdy zdjęcie jest na XBOX a opis wskazuje na PC lub zdjęcie wskazuje na edycję Specjalną a w tytule i opisie nie ma o tym mowy). Tylko tytuł i opis oferty są wiążące.

 

Język polski
Platforma Aktywacji Steam
Rodzaj Produktu Dodatek DLC

„Strażnik i Bebzol" to najnowszy pakiet lordów do gry Total War: WARHAMMER II, który wprowadza dwóch rywalizujących legendarnych lordów ze świata Warhammer Fantasy Battle. Każdy z nich ma własne cele, mechanikę, jednostki i styl gry oraz może być użyty zarówno w kampaniach „Oko Wiru" czy „Imperia śmiertelnych", jak i w bitwach niestandardowych/wieloosobowych.

Dwóch legendarnych lordów przewodzi własnym frakcjom: Eltharion Ponury dowodzi Yvresse (elfom wysokiego rodu), natomiast Grom Bebzol stoi na czele plemienia Złamanego Topora (zielonoskórych). Oddziały Yvresse ani plemię Złamanego Topora nie aspirują do kontroli nad Wirem, lecz walczą ze sobą jako odwieczni arcywrogowie, dążąc do bezpośredniej konfrontacji, która musi doprowadzić do dramatycznego finału - zwycięzca może być bowiem tylko jeden.

STEAM:

  • uruchomić aplikacje steam (można ją pobrać tutaj )
  •  zalogować się do Steam (w przypadku braku konta, trzeba zarejestrować nowe)
  • wybrać "dodaj grę" (lewy dolny róg w programie steam), następnie "aktywuj produkt na steam" i po akceptacji regulaminu wpisać otrzymany kod
  • gra znajduje się w bibliotece, należy ją tylko pobrać
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie

allegro2(1).png