• The Sims 4 Origin Kod Klucz

Sklep weizo.pl jest prowadzony przez firmę zarejestrowaną w Polsce. Ewentualne problemy są rozwiązane w ekspresowym tempie przez polskojęzycznych pracowników

39.01
szt. Do przechowalni
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Wysyłka w ciągu 20 minut
Koszt dostawy 0
wysyłka email 0
Dostępność Mało

produkt na urządzenie: 

PC 

  

rodzaj produktu: 

kod aktywacyjny (kod należy aktywować na swoim koncie) 

 

platforma aktywacji: 

 origin

 

język: 

 polski

 

sposób aktywacji: 

(Przypominamy, że zgodnie z regulaminem aktywacja z użyciem VPN jest zabroniona. To samo dotyczy gier w postaci giftów/prezentów. Wbrew zapewnieniom sprzedawców stosowanie powyższych metod może prowadzić do usunięcia gry z konta a w skrajnych przypadkach do jego blokady, dlatego nie sprzedajemy tego typu produktów.) 

 

Pozostałe informacje:

Wszystkie oferowane produkty będą działały w Polsce. Nie gwarantujemy, że będą działały poza granicami kraju. O tym decyduje producent/wydawca gry

 

Język polski
Platforma Aktywacji Origin
Rodzaj Produktu Gra

Poczuj moc tworzenia i kontrolowania własnych postaci w wirtualnym świecie, w którym nie ma ograniczeń. Wyrażaj swą kreatywność, dając Simom niepowtarzalny wygląd i unikalne cechy osobowości. Wybieraj dla nich stroje i fryzury oraz ustalaj życiowe aspiracje. Bez zbędnego wysiłku buduj idealne domy dzięki możliwości szybkiej adaptacji pomieszczeń w trybie budowania. Gdy wszystko jest już gotowe, nie zapomnij o ulubionych obiektach i oryginalnym wystroju. Kształtując bogate i zabawne przeżycia swoich Simów, zadbaj o ich relacje i rozwój kariery zawodowej. Zwiedzaj piękne światy i wyjątkowe otoczenia, podróżuj do nowych dzielnic pełnych ciekawych lokali i intrygujących Simów. Doświadczaj wolności w zabawie, rządź i pogrywaj z życiem! 

Twórz wyjątkowych Simów Twórz różnorodnych Simów, obdarzając ich oryginalnym wyglądem, wielką osobowością i nowymi emocjami. Personalizuj wygląd Simów w trybie Stwórz Sima. Od budowy ciała, przez fryzurę aż po sposób chodzenia i strój to Ty decydujesz o wszystkim. Wybierając cechy i aspiracje życiowe swoich Simów, nadasz sensu ich egzystencji, nie tracąc kontroli nad ich ciałami, umysłami i sercami. 

Zbuduj idealny dom Buduj domy dla swoich Simów bez zbędnego wysiłku dzięki możliwości szybkiej adaptacji pomieszczeń w trybie budowania. Dom marzeń konstrukcja, projekt, umeblowanie i dekoracja wnętrz wszystko dokładnie takie, jak sobie zażyczysz, łącznie z rzeźbą terenu. Basen w piwnicy? Nie ma sprawy! 

Odkrywaj niezwykłe światy Podróżuj między światami, odkrywaj wyjątkowe otoczenia i odwiedzaj ciekawe lokale. Twoi Simowie mogą odwiedzać nowe społeczności, poszerzać swój krąg znajomych, spacerować z przyjaciółmi oraz zbierać interesujące obiekty. 

Pogrywaj z życiem Kształtuj bogate i zabawne przeżycia swoich Simów, wpływając na ich związki i kariery. To od Twoich wyborów zależy, jak będzie wyglądało ich życie od momentu narodzin, przez dzieciństwo aż po dorosłość. Rozwijaj umiejętności swoich Simów i realizuj nowe hobby. 

Włączaj do gry nowe przeżycia Nowa Galeria pozwoli Ci odkrywać niesamowitą zawartość społeczności, którą można dodawać do gry, i udostępniać światu swoje dzieła. Pobieraj ulubionych Simów, gotowe domy i pokoje, dodawaj je do ulubionych i zostawiaj komentarze.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie

allegro2(1).png