• The Elder Scrolls Online Elsweyr Collector's Edition Upgrade Kod Klucz

Symbol: KA015733P1D1
263.67
szt. Do przechowalni
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Wysyłka w ciągu 20 minut
Koszt dostawy 0
wysyłka email 0
Dostępność Mało

Kod NIE jest kompatybilny z platformą steam

 

Oferowany produkt jest dodatkiem rozszerzającym możliwości podstawowej wersji gry, dlatego do uruchomienia wymagane jest posiadanie podstawowej wersji 

 

produkt na urządzenie: 

PC 

  

rodzaj produktu: 

kod aktywacyjny (kod należy aktywować na swoim koncie) 

 

platforma aktywacji: 

 elderscrollsonline

 

język: 

 angielski

 

sposób aktywacji: 

(Przypominamy, że zgodnie z regulaminem aktywacja z użyciem VPN jest zabroniona. To samo dotyczy gier w postaci giftów/prezentów. Wbrew zapewnieniom sprzedawców stosowanie powyższych metod może prowadzić do usunięcia gry z konta a w skrajnych przypadkach do jego blokady, dlatego nie sprzedajemy tego typu produktów.) 

 

Pozostałe informacje:

Wszystkie oferowane produkty będą działały w Polsce. Nie gwarantujemy, że będą działały poza granicami kraju. O tym decyduje producent/wydawca gry.


Zdjęcia są poglądowe i nie są wiążące. Jeśli zdjęcie nie odpowiada opisowi oraz tytułowi oferty to proszę się nim nie sugerować (np. w sytuacji gdy zdjęcie jest na XBOX a opis wskazuje na PC lub zdjęcie wskazuje na edycję Specjalną a w tytule i opisie nie ma o tym mowy). Tylko tytuł i opis oferty są wiążące.

 

Język angielski
Rodzaj Produktu Dodatek DLC

The Elder Scrolls Online: Elsweyr to dodatek wprowadzający wiele ciekawych nowości skupiających się przede wszystkim na tytułowej krainie. W Elsweyr nastał chaos. Pojawiło się coś, co może zachwiać porządkiem świata.

 

Elsweyr zamieszkane jest jednak przez zwaśnione ludy. Nowe niebezpieczeństwo jednak czyha. Są nimi legendarne smoki. Niebezpieczeństwo zbliża się wielkimi krokami! W edyci kolekcjonerskiej znajdziecie wiele ciekawych rzeczy, takich jak dodatkowe stroje, wierzchowiec czy chowaniec.

 

Produkt zawiera:

 

  • The Elder Scrolls Online - Elsweyr Upgrade
  • Digital Collector's Edition Content 
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie

allegro2(1).png