• Space Engineers Deluxe Edition Steam Kod Klucz

Sklep weizo.pl jest prowadzony przez firmę zarejestrowaną w Polsce. Ewentualne problemy są rozwiązane w ekspresowym tempie przez polskojęzycznych pracowników

69.28
szt. Do przechowalni
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Wysyłka w ciągu 20 minut
Koszt dostawy 0
wysyłka email 0
Dostępność Mało

produkt na urządzenie: 

PC 

  

rodzaj produktu: 

kod aktywacyjny (kod należy aktywować na swoim koncie) 

 

platforma aktywacji: 

 steam

 

język: 

 polski

 

sposób aktywacji: 

(Przypominamy, że zgodnie z regulaminem aktywacja z użyciem VPN jest zabroniona. To samo dotyczy gier w postaci giftów/prezentów. Wbrew zapewnieniom sprzedawców stosowanie powyższych metod może prowadzić do usunięcia gry z konta a w skrajnych przypadkach do jego blokady, dlatego nie sprzedajemy tego typu produktów.) 

 

Pozostałe informacje:

Wszystkie oferowane produkty będą działały w Polsce. Nie gwarantujemy, że będą działały poza granicami kraju. O tym decyduje producent/wydawca gry

 

Język polski
Platforma Aktywacji Steam
Rodzaj Produktu Gra

Space Engineers to gra typu sandbox o inżynierii, budowie i konserwacji stacji kosmicznych. Gracze budują statki i stacje kosmiczne o różnych rozmiarach i przeznaczeniu (cywilnym i wojskowym), a także zajmują się wydobywaniem surowców z asteroid.

 

Space Engineers wykorzystuje realistyczny silnik fizyki: wszystkie obiekty mogą być montowane, demontowane, uszkadzane i niszczone. Gra posiada dwa tryby gry: kreatywny i przetrwanie.

 

Space Engineers inspirowana jest rzeczywistością i tym jak to wszystko działa. Pomyśl o współczesnej technologii NASA ekstrapolowanej 60 lat w przyszłość. Space Engineers dąży do przestrzegania praw fizyki i nie korzysta z technologii, które nie byłyby możliwe w najbliższej przyszłości.

 

Space Engineers koncentruje się na aspektach budownictwa, ale można w nią również grać jak w taktyczną strzelaninę. Twórcy spodziewają się, że gracze będą unikać angażowania się w bezpośrednie walki człowiek-kontra-człowiek i zamiast tego używać kreatywności i umiejętności inżynierskich by budować machiny wojenne i fortyfikacje. W Space Engineers nie chodzi o wojsko, tylko o maszyny, które można budować.

STEAM:

  • uruchomić aplikacje steam (można ją pobrać tutaj )
  •  zalogować się do Steam (w przypadku braku konta, trzeba zarejestrować nowe)
  • wybrać "dodaj grę" (lewy dolny róg w programie steam), następnie "aktywuj produkt na steam" i po akceptacji regulaminu wpisać otrzymany kod
  • gra znajduje się w bibliotece, należy ją tylko pobrać
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie

allegro2(1).png