• Mashinky Steam Kod Klucz

121.37
szt. Do przechowalni
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Koszt dostawy 0
wysyłka email 0
Dostępność Mało

produkt na urządzenie: 

PC 

  

rodzaj produktu: 

kod aktywacyjny (kod należy aktywować na swoim koncie) 

 

platforma aktywacji: 

Steam

 

język: 

polski

 

sposób aktywacji: 

(Przypominamy, że zgodnie z regulaminem aktywacja z użyciem VPN jest zabroniona. To samo dotyczy gier w postaci giftów/prezentów. Wbrew zapewnieniom sprzedawców stosowanie powyższych metod może prowadzić do usunięcia gry z konta a w skrajnych przypadkach do jego blokady, dlatego nie sprzedajemy tego typu produktów.) 

 

Pozostałe informacje:

Wszystkie oferowane produkty będą działały w Polsce. Nie gwarantujemy, że będą działały poza granicami kraju. O tym decyduje producent/wydawca gry

 

Język polski
Platforma Aktywacji Steam
Rodzaj Produktu Gra

Mashinky to zupełnie nowa strategia transportowa autorstwa czeskiego developera Jana Zeleny. Mknąc przez przepiękne krajobrazy, korzystając z tradycyjnego izometrycznego trybu konstrukcji i opanowując unkiatowy sposób rozgrywki jak w grach planszowych, dasz się wciągnąć w zadanie zbudowania własnego imperium transportowego.

 

Celem gry jest stworzenie imperium transportowego na proceduralnie generowanej mapie.

 

Gra posiada unikatowe połączenie realistycznej grafiki z izometrycznym trybem konstrukcji  oraz zasadami jak z gry planszowej.

 

 

Gracze zaczynają grę zarządzając firmą transportową. Muszą układać tory na różnych rodzajach terenu, odkrywać i kupować nowe pojazdy, zaraządzać trasami i walczyć z przepisami gospodarczymi, by osiągać jak największy możliwy zysk transportując pasażerów i przewożąc różne ładunki. Wszystko to tworzy wymagającą symulację zmuszającą gracza do przemyślenia każdego elementu biznesowego, by osiągnąć sukces.

STEAM:

  • uruchomić aplikacje steam (można ją pobrać tutaj )
  •  zalogować się do Steam (w przypadku braku konta, trzeba zarejestrować nowe)
  • wybrać "dodaj grę" (lewy dolny róg w programie steam), następnie "aktywuj produkt na steam" i po akceptacji regulaminu wpisać otrzymany kod
  • gra znajduje się w bibliotece, należy ją tylko pobrać
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie

allegro2(1).png