• Killing Floor Double Feature PS4 Kod Klucz

Symbol: KA008558P1D1
215.87
szt. Do przechowalni
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Wysyłka w ciągu 20 minut
Koszt dostawy 0
wysyłka email 0
Dostępność Mało

produkt na urządzenie: 

PC 

  

rodzaj produktu: 

kod aktywacyjny (kod należy aktywować na swoim koncie) 

 

platforma aktywacji: 

PlayStation 4

 

język: 

polski

 

sposób aktywacji: 

(Przypominamy, że zgodnie z regulaminem aktywacja z użyciem VPN jest zabroniona. To samo dotyczy gier w postaci giftów/prezentów. Wbrew zapewnieniom sprzedawców stosowanie powyższych metod może prowadzić do usunięcia gry z konta a w skrajnych przypadkach do jego blokady, dlatego nie sprzedajemy tego typu produktów.) 

 

Pozostałe informacje:

Wszystkie oferowane produkty będą działały w Polsce. Nie gwarantujemy, że będą działały poza granicami kraju. O tym decyduje producent/wydawca gry.


Zdjęcia są poglądowe i nie są wiążące. Jeśli zdjęcie nie odpowiada opisowi oraz tytułowi oferty to proszę się nim nie sugerować (np. w sytuacji gdy zdjęcie jest na XBOX a opis wskazuje na PC lub zdjęcie wskazuje na edycję Specjalną a w tytule i opisie nie ma o tym mowy). Tylko tytuł i opis oferty są wiążące.

 

Język polski
Platforma Aktywacji PS4
Rodzaj Produktu Gra

Walcz z zetami w dwóch rzeczywistościach dzięki brutalnemu zestawowi Double Feature, który zawiera uwielbiane przez fanów gry firmy Tripwire pt. KILLING FLOOR 2 i KILLING FLOOR: Incursion na PlayStation®4 oraz PlayStation®VR po okazyjnej cenie.


KILLING FLOOR 2 - PRZEGLĄD GRY:
Zety - potworne, mordercze klony stworzone przez zbuntowanych osobników z korporacji Horzine - zajęły całą Europę. Rozprzestrzeniły się z tak niesamowitą siłą, że całkowicie sparaliżowały Unię Europejską.


KILLING FLOOR: INCURSION - PRZEGLĄD GRY:
KILLING FLOOR: Incursion to intensywna i jedyna w swoim rodzaju kooperacyjna strzelanka VR we wciągającym uniwersum. Łączy elementy walki, przygody, horroru i eksploracji. Gracze przeżyją pełną fabuły kampanię polegającą na infiltracji centralnego kom

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie

allegro2(1).png