• Grand Theft Auto V Premium Online Edition Rockstar Kod KLucz

57.03
szt. Do przechowalni
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Koszt dostawy 0
wysyłka email 0
Dostępność Mało

produkt na urządzenie: 

PC 

  

rodzaj produktu: 

kod aktywacyjny (kod należy aktywować na swoim koncie) 

 

platforma aktywacji: 

Rockstar Games Social Club

 

język: 

angielski

 

sposób aktywacji: 

(Przypominamy, że zgodnie z regulaminem aktywacja z użyciem VPN jest zabroniona. To samo dotyczy gier w postaci giftów/prezentów. Wbrew zapewnieniom sprzedawców stosowanie powyższych metod może prowadzić do usunięcia gry z konta a w skrajnych przypadkach do jego blokady, dlatego nie sprzedajemy tego typu produktów.) 

 

Pozostałe informacje:

Wszystkie oferowane produkty będą działały w Polsce. Nie gwarantujemy, że będą działały poza granicami kraju. O tym decyduje producent/wydawca gry

 

Język angielski
Platforma Aktywacji Online
Rodzaj Produktu Gra

Edycja online premium Grand Theft Auto V - zawiera wszystkie elementy fabularne Grand Theft Auto V, stale ewoluujący świat Grand Theft Auto Online i wszystkie ulepszenia rozgrywki oraz dodatkową zawartość, w tym Skok na koniec świata, Dozbrojenie, Przemyt, Motocykliści i nie tylko.

W pakiecie znajduje się też Zestaw początkującego kryminalisty, który jest najszybszym sposobem, aby rozkręcić swoje przestępcze imperium za pomocą najciekawszej i najpopularniejszej zawartości w GTA Online, oraz 1 000 000 GTA$ do wydania w GTA Online. Zawartość zestawu wyceniona jest na ponad 10 000 000 GTA$.

1. Kliknij ten link.

2. Zostaniesz poproszony o zalogowanie się do istniejącego konta Social Club Rockstar Games. Jeśli nie masz konta Social Club, postępuj zgodnie ze wskazówkami, aby je utworzyć, a następnie spróbuj ponownie.

3. Kliknij „UŻYJ KODU ROCKSTAR” i po wyświetleniu monitu wprowadź swój unikalny kod aktywacyjny Rockstar. Następnie kliknij przycisk „AKTYWUJ”. Witryna poprosi Cię o potwierdzenie aktywacji GTAV na PC. Kliknij przycisk „POTWIERDŹ”.

4. Kliknij „DOWNLOAD FOR WINDOWS”, aby pobrać instalator GTAV na komputer.

5. Postępuj zgodnie z instrukcjami instalatora, aby zakończyć proces instalacji.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie

allegro2(1).png