• For The King Steam Kod Klucz

Sklep weizo.pl jest prowadzony przez firmę zarejestrowaną w Polsce. Ewentualne problemy są rozwiązane w ekspresowym tempie przez polskojęzycznych pracowników

54.45
szt. Do przechowalni
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Wysyłka w ciągu 20 minut
Koszt dostawy 0
wysyłka email 0
Dostępność Mało

produkt na urządzenie: 

PC 

  

rodzaj produktu: 

kod aktywacyjny (kod należy aktywować na swoim koncie) 

 

platforma aktywacji: 

Steam

 

język: 

angielski

 

sposób aktywacji: 

(Przypominamy, że zgodnie z regulaminem aktywacja z użyciem VPN jest zabroniona. To samo dotyczy gier w postaci giftów/prezentów. Wbrew zapewnieniom sprzedawców stosowanie powyższych metod może prowadzić do usunięcia gry z konta a w skrajnych przypadkach do jego blokady, dlatego nie sprzedajemy tego typu produktów.) 

 

Pozostałe informacje:

Wszystkie oferowane produkty będą działały w Polsce. Nie gwarantujemy, że będą działały poza granicami kraju. O tym decyduje producent/wydawca gry

 

Język angielski
Platforma Aktywacji Steam
Rodzaj Produktu Gra

Król jest martwy, został zamordowany przez nieznanego zamachowca. Teraz niegdyś spokojne królestwo Fahrul jest pogrążone w chaosie.

 

Nie mając dostępnych żadnych innych możliwości, królowa zwróciła się z dramatycznym apelem do obywateli krainy, by powstali i pomogli powstrzymać nadciągającą zagładę. Wyrusz ze swoją prowizoryczną drużyną, w pojedynkę lub w lokalnym albo sieciowym trybie współpracy. Podziel drużynę i odkryj więcej terenu, lub trzymaj się z pozostałymi dla lepszej ochrony. Rozsądna strategia może oznaczać różnicę między życiem i śmiercią.

 

For The King to wymagająca mieszanka strategii, walki znanej z gier JRPG, i elementów gier Roguelike. Każda rozgrywka jest unikatowa dzięki proceduralnym mapom, zadaniom i wydarzeniom. Powstrzymaj nieugięte żywioły, walcz z nikczemnymi potworami, żegluj po morzach i zejdź do mrocznych głębin świata. Nikt przed tobą nie wrócił ze swojej wyprawy. Czy to ty zdołasz zakończyć Chaos?

 

Walcz i giń jako drużyna w szybkich i brutalnych starciach turowych korzystając z unikatowego systemu miejsc na ataki i zdolności specjalne. Walcz i zbieraj zioła dla twojej sprawdzonej fajki, która wygoi twoje rany i wyleczy cię z chorób. Zakładaj obozowiska lub staw czoła grozie, która przyjdzie nocą.

 

Ale pamiętaj podróżniku, robisz to wszystko nie dla bogactwa czy sławy, ale dla twojej wioski, królestwa, Dla Króla!

STEAM:

  • uruchomić aplikacje steam (można ją pobrać tutaj )
  •  zalogować się do Steam (w przypadku braku konta, trzeba zarejestrować nowe)
  • wybrać "dodaj grę" (lewy dolny róg w programie steam), następnie "aktywuj produkt na steam" i po akceptacji regulaminu wpisać otrzymany kod
  • gra znajduje się w bibliotece, należy ją tylko pobrać
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie

allegro2(1).png