• Final Fantasy XIV Starter Edition Kod Klucz

Symbol: KA006168P1D1

Sklep weizo.pl jest prowadzony przez firmę zarejestrowaną w Polsce. Ewentualne problemy są rozwiązane w ekspresowym tempie przez polskojęzycznych pracowników

100.76
szt. Do przechowalni
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Wysyłka w ciągu 20 minut
Koszt dostawy 0
wysyłka email 0
Dostępność Mało

produkt na urządzenie: 

PC 

  

rodzaj produktu: 

kod aktywacyjny (kod należy aktywować na swoim koncie) 

 

platforma aktywacji: 

 square-enix.com

 

język: 

 angielski

 

sposób aktywacji: 

(Przypominamy, że zgodnie z regulaminem aktywacja z użyciem VPN jest zabroniona. To samo dotyczy gier w postaci giftów/prezentów. Wbrew zapewnieniom sprzedawców stosowanie powyższych metod może prowadzić do usunięcia gry z konta a w skrajnych przypadkach do jego blokady, dlatego nie sprzedajemy tego typu produktów.) 

 

Pozostałe informacje:

Wszystkie oferowane produkty będą działały w Polsce. Nie gwarantujemy, że będą działały poza granicami kraju. O tym decyduje producent/wydawca gry.


Zdjęcia są poglądowe i nie są wiążące. Jeśli zdjęcie nie odpowiada opisowi oraz tytułowi oferty to proszę się nim nie sugerować (np. w sytuacji gdy zdjęcie jest na XBOX a opis wskazuje na PC lub zdjęcie wskazuje na edycję Specjalną a w tytule i opisie nie ma o tym mowy). Tylko tytuł i opis oferty są wiążące.

 

Język angielski
Platforma Aktywacji Online
Rodzaj Produktu Gra

Zanurz się w epickim i stale zmieniającym się FINAL FANTASY. Dzięki tej grze możesz nie tylko wyruszyć w nową przygodę, ale również poznać przyjaciół z całego świata. Wersja startowa jest idealna dla nowicjuszy, ponieważ zawiera wielokrotnie nagradzane FINAL FANTASY XIV: Realm Reborn i pozwala rozpocząć przygodę jako Wojownik Światła i rozwijać postać aż do poziomu 50. Dołącz do innych z całego świata i rozpocznij własną przygodę w FINAL FANTASY już dziś!

 

Uwaga: 30-dniowy okres darmowej gry dołączony do zakupu można zastosować tylko raz na jedną platformę na jednym koncie usługi. Co więcej, 30-dniowy okres bezpłatnej gry nie dotyczy platform, na których gra  została już zarejestrowana.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie

allegro2(1).png