• Divinity Original Sin 2 Divine Edition GOG Kod klucz

Symbol: KA004531P1D1

Sklep weizo.pl jest prowadzony przez firmę zarejestrowaną w Polsce. Ewentualne problemy są rozwiązane w ekspresowym tempie przez polskojęzycznych pracowników

239.42
szt. Do przechowalni
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Wysyłka w ciągu 20 minut
Koszt dostawy 0
wysyłka email 0
Dostępność Mało

produkt na urządzenie: 

PC 

  

rodzaj produktu: 

kod aktywacyjny (kod należy aktywować na swoim koncie) 

 

platforma aktywacji: 

 GOG

 

język: 

 polski

 

sposób aktywacji: 

(Przypominamy, że zgodnie z regulaminem aktywacja z użyciem VPN jest zabroniona. To samo dotyczy gier w postaci giftów/prezentów. Wbrew zapewnieniom sprzedawców stosowanie powyższych metod może prowadzić do usunięcia gry z konta a w skrajnych przypadkach do jego blokady, dlatego nie sprzedajemy tego typu produktów.) 

 

Pozostałe informacje:

Wszystkie oferowane produkty będą działały w Polsce. Nie gwarantujemy, że będą działały poza granicami kraju. O tym decyduje producent/wydawca gry.


Zdjęcia są poglądowe i nie są wiążące. Jeśli zdjęcie nie odpowiada opisowi oraz tytułowi oferty to proszę się nim nie sugerować (np. w sytuacji gdy zdjęcie jest na XBOX a opis wskazuje na PC lub zdjęcie wskazuje na edycję Specjalną a w tytule i opisie nie ma o tym mowy). Tylko tytuł i opis oferty są wiążące.

 

Język polski
Platforma Aktywacji GOG
Rodzaj Produktu Gra

W Divinity: Original Sin wcielasz się w rolę młodego Łowcy Źródeł: Twoim zadaniem jest uwolnić świat od tych, którzy korzystają z najobrzydliwszej formy magii. Kiedy wyruszasz z zadaniem, które miało być zaledwie rutynowym śledztwem w sprawie morderstwa, nagle wpadasz w samo centrum spisku, który zatrzęsie posadami świata.

 

Zawartość:

  • Divinity: Original Sin 2
  • Odkryj bogaty świat gry poprzez The Modern Chronicles of Reaper's Coast - ciekawą historię Rivellon, opisaną na ponad 100 ilustrowanych stronach.
  • Poznaj niepowtarzalne mistrzostwo utalentowanych grafików koncepcyjnych Larian poprzez The Essential Compendium of Notable Rivellonian Artwork - potężny album z grafikami, zawierający setki ilustracji na ponad 150 stronach.
  • Szczegółową mapę Reaper's Coast.
  • Cyfrowy pakiet grafik: ponad 1200 rysunków koncepcyjnych, o które oparta została grafika w grze.
  • Przeżyj ponownie swoje epickie przygody z Divinity: Original Sin 2 dzięki oryginalnej ścieżce dźwiękowej, skomponowanej przez maestro Borislava Slavova. Ta kompilacja zawiera ponad 35 utworów i zupełnie nową, symfoniczną wersję „Power of Innocence", skomponowaną pierwotnie przez Kirilla Pokrovsky'ego. Do albumu dołączono dodatkowy utwór, w którym głównym wokalistą jest sam kompozytor, Borislav Slavov.
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie

allegro2(1).png