• Depraved Steam Kod Klucz

142.75
szt. Do przechowalni
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Wysyłka w ciągu 20 minut
Koszt dostawy 0
wysyłka email 0
Kurier (płatność przy odbiorze) 15
Dostępność Mało

produkt na urządzenie: 

PC 

  

rodzaj produktu: 

kod aktywacyjny (kod należy aktywować na swoim koncie) 

 

platforma aktywacji: 

Steam

 

język: 

angielski

 

sposób aktywacji: 

(Przypominamy, że zgodnie z regulaminem aktywacja z użyciem VPN jest zabroniona. To samo dotyczy gier w postaci giftów/prezentów. Wbrew zapewnieniom sprzedawców stosowanie powyższych metod może prowadzić do usunięcia gry z konta a w skrajnych przypadkach do jego blokady, dlatego nie sprzedajemy tego typu produktów.) 

 

Pozostałe informacje:

Wszystkie oferowane produkty będą działały w Polsce. Nie gwarantujemy, że będą działały poza granicami kraju. O tym decyduje producent/wydawca gry

 

Język angielski
Platforma Aktywacji Steam
Rodzaj Produktu Gra

W grze Depraved wcielasz się w przywódcę pionierów na Dzikim Zachodzie. Zaczynasz swą przygodę w proceduralnie generowanym świecie, mając tylko jeden wóz pełen zasobów. Wybierz odpowiednie miejsce na swoją pierwszą osadę i zdobądź materiały budowlane, zbierając je w ich środowisku naturalnym lub handlując, by stworzyć nowy dom dla swoich mieszkańców. Im są oni szczęśliwsi, tym szybciej rozwija się twoje miasto.
Zaopatruj ludzi w żywność i wodę, by nie umarli z głodu lub pragnienia. Chroń ich przed złą pogodą oraz chorobami, zapewniając im ubrania i drewno opałowe.

Musisz stawić czoła licznym niebezpieczeństwom. Będziesz się zmagać z burzami, chorobami i bandytami. Nawet twoi mieszkańcy mogą być niebezpieczni, jeśli nie zaspokoisz ich potrzeb. Odważysz się podjąć to wyzwanie?

STEAM:

  • uruchomić aplikacje steam (można ją pobrać tutaj )
  •  zalogować się do Steam (w przypadku braku konta, trzeba zarejestrować nowe)
  • wybrać "dodaj grę" (lewy dolny róg w programie steam), następnie "aktywuj produkt na steam" i po akceptacji regulaminu wpisać otrzymany kod
  • gra znajduje się w bibliotece, należy ją tylko pobrać
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie

allegro2(1).png