• Blightbound Steam Kod Klucz

53.29
szt. Do przechowalni
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Koszt dostawy 0
wysyłka email 0
Dostępność Mało

produkt na urządzenie: 

PC 

  

rodzaj produktu: 

kod aktywacyjny (kod należy aktywować na swoim koncie) 

 

platforma aktywacji: 

Steam

 

język: 

angielski

 

sposób aktywacji: 

(Przypominamy, że zgodnie z regulaminem aktywacja z użyciem VPN jest zabroniona. To samo dotyczy gier w postaci giftów/prezentów. Wbrew zapewnieniom sprzedawców stosowanie powyższych metod może prowadzić do usunięcia gry z konta a w skrajnych przypadkach do jego blokady, dlatego nie sprzedajemy tego typu produktów.) 

 

Pozostałe informacje:

Wszystkie oferowane produkty będą działały w Polsce. Nie gwarantujemy, że będą działały poza granicami kraju. O tym decyduje producent/wydawca gry

 

Język angielski
Platforma Aktywacji Steam
Rodzaj Produktu Gra

Świat jest w niebezpieczeństwie. Dziesiątki lat temu grupa legendarnych wojowników po długiej i zaciętej walce pokonała straszliwego Tytana Cieni, ale radość nie trwała długo. Prawdziwe zamiary Tytana Cieni ujawniły się, gdy z jego martwej skorupy wyłoniła się Zaraza, trująca mgła zmieniająca każdą żywą istotę w nikczemnego stwora.

Blightbound to wieloosobowy dungeon crawler, w którym trójka bohaterów musi opuścić swoją górską kryjówkę i stawić czoła potworom Zarazy, tajemniczej i niszczycielskiej mgły spowijającej wszystkie lądy.

Przemierzaj ręcznie rysowane lochy, walcz z przerażającą hordą mistycznych i monstrualnych wrogów, zdobywaj cenne łupy i pozyskuj upadłych bohaterów, aby powiększyć drużynę dostępnych wojowników. Każdy gracz pełni w drużynie określoną rolę – jako wojownik, zabójca albo mag – pomagając w walce z olbrzymimi bossami lub rozwiązywaniu ciekawych łamigłówek.

Czy uda ci się ukończyć wszystkie wyzwania i raz na zawsze pozbyć się Zarazy?

STEAM:

  • uruchomić aplikacje steam (można ją pobrać tutaj )
  •  zalogować się do Steam (w przypadku braku konta, trzeba zarejestrować nowe)
  • wybrać "dodaj grę" (lewy dolny róg w programie steam), następnie "aktywuj produkt na steam" i po akceptacji regulaminu wpisać otrzymany kod
  • gra znajduje się w bibliotece, należy ją tylko pobrać
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie

allegro2(1).png