• Banished GOG Kod klucz

Symbol: KA001478P1D1

Sklep weizo.pl jest prowadzony przez firmę zarejestrowaną w Polsce. Ewentualne problemy są rozwiązane w ekspresowym tempie przez polskojęzycznych pracowników

79.53
szt. Do przechowalni
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Wysyłka w ciągu 20 minut
Koszt dostawy 0
wysyłka email 0
Dostępność Mało

produkt na urządzenie: 

PC 

  

rodzaj produktu: 

kod aktywacyjny (kod należy aktywować na swoim koncie) 

 

platforma aktywacji: 

 GOG

 

język: 

 angielski

 

sposób aktywacji: 

(Przypominamy, że zgodnie z regulaminem aktywacja z użyciem VPN jest zabroniona. To samo dotyczy gier w postaci giftów/prezentów. Wbrew zapewnieniom sprzedawców stosowanie powyższych metod może prowadzić do usunięcia gry z konta a w skrajnych przypadkach do jego blokady, dlatego nie sprzedajemy tego typu produktów.) 

 

Pozostałe informacje:

Wszystkie oferowane produkty będą działały w Polsce. Nie gwarantujemy, że będą działały poza granicami kraju. O tym decyduje producent/wydawca gry.


Zdjęcia są poglądowe i nie są wiążące. Jeśli zdjęcie nie odpowiada opisowi oraz tytułowi oferty to proszę się nim nie sugerować (np. w sytuacji gdy zdjęcie jest na XBOX a opis wskazuje na PC lub zdjęcie wskazuje na edycję Specjalną a w tytule i opisie nie ma o tym mowy). Tylko tytuł i opis oferty są wiążące.

 

Język angielski
Platforma Aktywacji GOG
Rodzaj Produktu Gra
 
Mieszkańcy Banished stanowią podstawowy zasób. Rodzą się, dorastają, pracują, mają własne dzieci i ostatecznie umierają. Utrzymywanie ich w zdrowiu, radości i dobrze odżywionych jest niezbędne, aby Twoje miasto rosło. Budowanie nowych domów to za mało - musi być wystarczająco dużo ludzi, aby się wprowadzić i mieć własne rodziny.
 
Wygnany nie ma drzewek umiejętności. Każda struktura może zostać zbudowana w dowolnym momencie, pod warunkiem, że Twoi ludzie zgromadzili zasoby, aby to zrobić. Nie ma tu pieniędzy. Zamiast tego, twoje ciężko zarobione zasoby mogą zostać odsprzedane wraz z przybyciem statków handlowych. Kupcy ci są kluczem do dodawania zwierząt gospodarskich i rocznych plonów do diety mieszczan; jednak ich długa droga handlowa wiąże się z ryzykiem przeniesienia chorób z zagranicy.
 
Istnieje dwadzieścia różnych zawodów, które ludzie w mieście mogą wykonywać od rolnictwa, łowiectwa i kowalstwa, po wydobycie, nauczanie i uzdrawianie. Żadna pojedyncza strategia nie odniesie sukcesu w każdym mieście. Niektóre zasoby mogą być rzadsze z jednej mapy na drugą. Gracz może zdecydować się na ponowne zalesienie lasów, otworzenie kopalni żelaza i kamieniołomu na skały, ale wszystkie te wybory wymagają odłożenia na bok przestrzeni, której nie można poszerzyć.
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie

allegro2(1).png